napis_polecamy

elbrus


Link do strony internetowej gvidanto.eu - przewodnictwo górskie, pilotaż wycieczek, prelekcje i pokazy slajdów podróżniczych – Bogusław Bargieł

Aktualności

czwartek, 13 sierpnia 2015 20:17

Aktualizacja danych - Przewodnicy SKPB Rzeszów

Napisał: daniku
Uwaga! W związku ze zbliżającym się 45-leciem Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Rzeszowie, którego oficjalne obchody odbędą się w grudniu, zwracamy się z gorącą prośbą o nadsyłanie na adres mailowy 
 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  aktualnych danych adresowych Koleżanek i Kolegów Przewodników. Umożliwi to skuteczne doręczenie zaproszeń na w/w imprezę. Dziękujemy.

adresy_45lecie
	  
wtorek, 30 czerwca 2015 07:20

Wisłoczek i Zyndranowa - bazy otwarte!

Napisał: daniku

W sobotę 27 czerwca swój wakacyjny żywot rozpoczeły nasze bazy studenckie w Beskidzie Niskim. Z przyjemnością pragniemy zaprosić do skorzystania z niewątpliwych atutów bazy namiotowej w Wisłoczku oraz chatki w Zyndranowej. Wisłoczek funkcjonuje do końca sierpnia, a Zyndranowa aż do końca września. Do zobaczenia!

środa, 04 marca 2015 19:03

Powitanie Wiosny 2015

Napisał: daniku

Szanowni przewodnicy, kursanci i sympatycy!


Zapraszamy serdecznie na coroczny rajd „Powitanie Wiosny”!
Tegoroczny przebiegał będzie przez najpiękniejsze i niekoniecznie oklepane ;) zakątki Pienin.

Noclegi:
piątek 27.III Grywałd (Remiza OSP),
sobota 28.III Szczawnica (schronisko PTTK Orlica).

Wyjazd z Rzeszowa w piątek (27.III) godzina 17:00 spod budynku P Politechniki Rzeszowskiej.
Powrót do Rzeszowa: niedziela (29.III) w godzinach wieczornych.

Propozycje tras i atrakcje zawarte są w formularzu zapisów.

Koszt: 100 zł, osoby dojeżdżające we własnym zakresie : 55 zł.
Zapewniamy: nocleg, przejazd autokarem (dla opcji pierwszej), obsługę przewodnicką oraz dobrą zabawę.
Z przyczyn niezależnych od organizatora wymagana jest zaliczka w wysokości 30zł płatna do dnia 16.03.2015. (szczegóły w formularzu zapisów)


Co należy zabrać: śpiwór, karimatę koniecznie!, latarkę, ciepłą odzież, jedzenie i napoje, a wszystko to należy spakować do plecaka. Zabieramy ze sobą również dobry humor – wszak będzie to wiosna!

Osoby nie będące członkami PTTK – ubezpieczają się we własnym zakresie.

Zapisy:
http://powitaniewiosny.skroc.pl


Kontakt:


Daniel Czisnok, e-mail : daniel <małpa> czisnok.pl,
w wyjątkowych przypadkach na tel. 696 826 830.

środa, 07 stycznia 2015 17:45

SPOTKANIA z PODRÓŻĄ!

Napisał: daniku

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich ma przyjemność zaprosić na cykl slajdowisk podróżniczych - SPOTKANIA Z PODRÓŻĄ.

slajdowiska

Po szczegóły odsyłamy na FB. Zapraszamy do wzięcia udziału!

środa, 03 grudnia 2014 21:08

Manewry Beskidnika 2014

Napisał: daniku
manewry2014

Serdecznie zapraszamy! Kliknij, alby poznać szczegóły...
poniedziałek, 03 listopada 2014 18:46

Sylwester w Zyndranowej

Napisał: daniku
Sylwester2014m
poniedziałek, 13 października 2014 22:18

Harce Jesienne 2014

Napisał: daniku
harce2014
czwartek, 26 czerwca 2014 23:12

Zapraszamy - Wisłoczek i Zyndranowa!

Napisał: daniku
Już od najbliższej soboty, 28 czerwca, z przyjemnością pragniemy zaprosić do skorzystania z naszych obiektów noclegowych - bazy namiotowej w Wisłoczku oraz chatki w Zyndranowej. Wisłoczek funkcjonuje do końca sierpnia, a Zyndranowa zaprasza aż do końca września. Odwiedź nas, a nie pożałujesz!
wtorek, 17 czerwca 2014 13:10

Zyndranowa w długi weekend - zapraszamy!

Napisał: daniku

Informujemy, iż podczas czerwcowego weekendu nasza chatka w Zyndranowej będzie czynna od wieczora 18 czerwca (środa) do 22 czerwca (niedziela). Zapraszamy.

środa, 11 czerwca 2014 15:21

Szukamy bazowych!

Napisał: daniku

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Rzeszowie poszukuje bazowych do prowadzenia Studenckiej Bazy Namiotowej w Wisłoczku oraz Chatki Studenckiej w Zyndranowej w okresie wakacyjnym.

KIEDY


- Wisłoczek: 28.06.2014 - 31.08.2014 (całe wakacje)
- Zyndranowa: 28.06 – 20.07 oraz 2.08 – 17.08


Możesz bazować w dowolnym z w/w terminów i tak długo jak chcesz, jednak zdecydowanie preferujemy zgłoszenia obejmujące dłuższe okresy czasu (minimum 2 tygodnie).

PIENIĄDZE


Bazowanie jest nieodpłatne, natomiast Koło wypłaca diety krajowe wysokości 30 zł dziennie za Wisłoczek oraz 20 zł dziennie za Zyndranową (różnica z uwagi na warunki bytowania i nieco większy zakres obowiązków na bazie namiotowej). Dla szczególnie zainteresowanych przewidujemy zwrot kosztów dojazdu.

OBOWIĄZKI


Obowiązki bazowego ograniczają się do przebywania na terenie obiektu, dbania o ogólny porządek (jednakże każdy turysta sprząta po sobie), drobnych zakupów (świeczki, środki czystości) oraz obsługi ruchu turystycznego (przyjmowanie opłat, przygotowanie wrzątku, wskazanie turyście miejsca noclegowego itp.).

Zgłoszenia prosimy kierować: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w mailu warto napisać parę słów o sobie oraz koniecznie podać kontaktowy nr telefonu. Kandydatury będą rozpatrywane indywidualnie podczas rozmowy z kandydatem. Mile widziane są osoby, które kiedykolwiek prowadziły jakąś bazę, chatkę studencką (ew. podobny obiekt turystyczny) lub po prostu kiedyś z nich korzystały.

Osobom korzystającym z uroków pieszych, górskich wędrówek i znającym klimaty schroniskowe bazowanie przypominać będzie bardziej urlop spędzony w miłym gronie niż pracę. Zapraszamy!


Wejść: dzisiaj: 735, wszystkich od 18.10.11: 860 170
Projekt i wykonanie strony: Web-Dipper