napis_polecamy

elbrus


Link do strony internetowej gvidanto.eu - przewodnictwo górskie, pilotaż wycieczek, prelekcje i pokazy slajdów podróżniczych – Bogusław Bargieł

poniedziałek, 22 maja 2017 18:41

Bazowanie - wakacje 2017

Napisał:  daniku
bazowanie_wakacje_2017

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Rzeszowie poszukuje bazowych do prowadzenia w okresie wakacyjnym Studenckiej Bazy Namiotowej w Wisłoczku oraz Chatki Studenckiej w Zyndranowej

Nie, nie musisz być naszym przewodnikiem. Nie musisz też być na kursie. Ważne żebyś był/była osobą odpowiedzialną z pewną dozą silnej woli i asertywności, zafascynowaną górami, czującą klimat studenckiej bazy i schroniska.


KIEDY I GDZIE:

1. Schronisko w Zydranowej (koło Barwinka):
➙ 1 – 8 lipca
➙ 8 – 15 lipca
➙ 22 – 29 lipca
➙ 29 lipca – 5 sierpnia
➙ 5 – 12 sierpnia
➙ 12 – 19 sierpnia
➙ 19 – 26 sierpnia
➙ 26 sierpnia – 2 września
➙ 2 – 9 września
➙ 9 – 16 września
➙ 16 – 23 września
➙ 23 – 30 września

Uwaga! Wszystkie terminy są już zajęte.

2. Baza namiotowa w Wisłoczku (koło Rymanowa Zdroju):

➙ 16 – 22 lipca
➙ 6 – 12 sierpnia
➙ 12 – 19 sierpnia
➙ 19 – 26 sierpnia

Uwaga! Wszystkie terminy są już zajęte.

To gdzie, kiedy i jak długo chcesz bazować zależy tylko od Ciebie! Ze względów organizacyjnych zaproponowaliśmy terminy w blokach tygodniowych, ale jeżeli masz ochotę, możesz bazować również dwa tygodnie.

OBOWIĄZKI
Obowiązki bazowego to przede wszystkim opieka nad bazą i przebywanie na jej terenie, dbanie o ogólny ład i porządek (jednakże każdy turysta sprząta po sobie), drobne zakupy (np. świeczki, środki czystości) oraz obsługa ruchu turystycznego - przyjmowanie turystów, przygotowanie wrzątku, wskazanie miejsca noclegowego itp.

KORZYŚCI
- nieskrępowany spokój w górskim zaciszu (mącony co najwyżej przez przybyszów z plecakiem ;)
- herbata i strawa z ogniska/pieca
- niemal na pewno gwarantowane brzdęki gitary bądź odgłosy innych turystycznych instrumentów oraz towarzyszących im popisów wokalnych
- nowe znajomości, górskie (i nie tylko) opowieści, bajdy, legendy…

…należy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W mailu prosimy:

Żadne zgłoszenie nie pozostanie bez echa! Mile widziane są osoby, które kiedykolwiek prowadziły jakąś bazę, chatkę studencką (ew. podobny obiekt turystyczny) lub po prostu kiedyś z nich korzystały, jakkolwiek nie jest to warunek konieczny

Dla osób korzystających z uroków pieszych, górskich wędrówek i znających klimaty schroniskowe bazowanie będzie niczym urlop spędzony w miłym gronie. Zapraszamy!

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Pisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Album zdjęć z Zyndranowej:
http://skpb.prz.edu.pl/zyndranowa

Album zdjęć z Wisłoczka:
http://skpb.prz.edu.pl/wisloczek

Skomentuj

Upewnij się, że wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wypełnione.
W wiadomości możesz używać podstawowych znaczników HTML.


Wejść: dzisiaj: 455, wszystkich od 18.10.11: 1 061 704
Projekt i wykonanie strony: Web-Dipper